Dr Paweł Niemkiewicz Dodaj opinie

Średnia ocena:
Opinie: 4 Odwiedzin: 36975

Dr Paweł Niemkiewicz
ul. Olszewskiego 167 511 07 (dzielnica BISKUPIN)
Wrocław
Polska(dolnośląskie)

Tel kom.: Zapytaj o nr,@,www

Odwiedzin: 36975

Jak do nas dojechać?

Specjalizacje

Chirurgia Plastyczna

 Chirurgia Plastyczna

Członkostwo w stowarzyszeniach

Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej 

Doświadczenie zawodowe

Dr Paweł Niemkiewicz od ponad dziewięciu lat swoją karierę zawodową związał z Polską i Wrocławiem. Tu, przed trzydziestu laty ukończył studia medyczne, tu też był szkolony w zakresie chirurgii ogólnej, a później plastycznej rekonstrukcyjnej. Egzaminy specjalizacyjne i odpowiednie dyplomy uzyskał w Warszawie w 1979 roku. Pierwsze doświadczenia jako samodzielny chirurg plastyk zdobywał pracując na kontrakcie w Północnej Afryce. Znaczny wpływ na jego działalność miała znajomość i współpraca z znanym austriackim chirurgiem plastykiem prof. Hansem Bruckiem z Wiednia w 1982 roku. Pod jego kierunkiem zapoznał się wtedy ze specyfiką samodzielnej pracy w prywatnej praktyce lekarskiej i za jego namową podjął pracę w Republice Południowej Afryki. Na blisko 15 lat związał się z Uniwersytetem "MEDUNSA" w Pretorii. Jako młodszy specjalista w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej interesuje się początkowo głównie procedurami rekonstrukcyjnymi u pacjentów po ciężkich urazach, zabiegach onkologicznych i z wadami wrodzonymi. Pracując w młodym zespole utalentowanych chirurgów szybko awansuje i po trzech latach staje się cenionym członkiem zespołu dydaktycznego. Pod jego kierunkiem szkoli się wielu chirurgów plastyków z RPA ,Portugalii, Belgii, Holandii. W tym czasie rozpoczyna długoletnią współpracę z czołowymi chirurgami kosmetycznymi prof. F.J. Scholtzem, dr. Koosem Fouche, dr. Andre Mayerem. Z dr. K. Fouche prowadzą od 1987 r. prywatną Klinikę Chirurgii Kosmetycznej w Pretorii. W 1989 r. wyjeżdża na rok do Kuwejtu gdzie prowadzi z dr. Jabbarem El-Saifem Oddział Chirurgii Plastycznej w uniwersyteckim szpitalu Ibn-Sina. Po powrocie do RPA kontynuuje pracę uniwersytecką i działalność w prywatnej praktyce. W 1994 r. wyjeżdża z RPA do Polski i otwiera prywatną Klinikę Chirurgii Estetycznej "Optimus" we Wrocławiu.

W 2004 r. dr Paweł Niemkiewicz otrzymał pełną i czasowo nielimitowaną rejestrację w British General Medical Council jako konsultant specjalista chirurgii plastycznej (rej. nr 6109667). Jest więc uprawniony do wykonywania zawodu specjalisty chirurgii plastycznej na terenie Wielkiej Brytanii. Od 2005 r. współpracuje ze znaną w Anglii grupą medyczną "Transform" posiadającą na terenie kraju 13 klinik chirurgii plastycznej. Posiada "operating privileges" w High Gate Hospital w Londynie.

Dr Paweł Niemkiewicz przez wiele lat łączył pracę uniwersytecką z działalnością w prywatnej praktyce i pracą charytatywną . W RPA przez 15 lat był aktywnym członkiem zespołu "Latających Aniołów Harrego Openheimera", który finansował cotygodniową pomoc chirurgiczną dla ubogich i zacofanych krajów ościennych. Dr P. Niemkiewicz jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych i Rekonstrukcyjnych, South African Plastic and Reconstructive Surgery Association, a także Arabskiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych krajów Środkowego Wschodu.
 

 

lista wykonywanych zabiegów

Powiększanie piersi

Podniesienie i zmniejszenie piersi
(mastopexia / redukcja)

Korekcja nosa (rhinoplastyka) 

Facelift (lifting twarzy)

Liposukcja (odsysanie tłuszczu)

Korekcje uszu

Plastyka powiekPytania do specjalisty

Aby móc zadać pytanie trzeba się zalogować!


Ogólna ocena specjalisty:
9.78
Podejście do pacjenta (uprzejmość,życzliwość)
9.33
Kompetencje (kwalifikacje,diagnostyka,porady)
10.00
Doświadczenie zawodowe
10.00
Kontaktowość (umiejetność rozmowy z pacjentem,przekazywanie informacji)
9.33
Przekazywanie informacji(ilość informacji o zabiegu itd. podana podczas konsultacji)
10.00
Kontakt przed zabiegiem(kontakt przed zabiegiem tel,@,konsultacja)
10.00
Kontakt po zabiegu (czy nadal jest dobry kontakt po zabiegu z lekarzem...tel,@,konsultacje)
9.67
Czas poświecony pacjentowi(przed zabiegiem,w trakcie pobytu w klinice,po zabiegu)
9.67
Godny polecenia (jak bardzo polecasz tego specjalistę)
10.00

Opinie

Musisz się zalogować aby móc dodawać opinię

Użytkownik: ola19

Miejsce: Klinika OPTIMUS

Adres: ul. Olszewskiego 167 (dzielnica BISKUPIN) Wrocław

Data zabiegu: 1997-10-02

Zabieg: Liposukcja brzucha

Użyty materiał: odessano mi tłuszcz,nie wiem co zużyto ?

Opis:
Pan Dr robil mi odsysanie tłuszczu w 1997


Odczucia po zabiegu: bolało, ale efekt był ważny

Satysfakcja z zabiegu: Z efektu jestem do dzisiaj bardzo zadowolona. Pan Dr był bardzo rzeczowy, konkretny, a i pozostały personel i opieka pozabiegowa też spisała się na medal

Polecam / nie polecam: gorąco polecam doktora i klinikę


Oceny:

 • Podejście do pacjenta (uprzejmość,życzliwość):
  10
 • Kompetencje (kwalifikacje,diagnostyka,porady):
  10
 • Doświadczenie zawodowe:
  10
 • Kontaktowość (umiejetność rozmowy z pacjentem,przekazywanie informacji):
  10
 • Przekazywanie informacji(ilość informacji o zabiegu itd. podana podczas konsultacji):
  10
 • Kontakt przed zabiegiem(kontakt przed zabiegiem tel,@,konsultacja):
  10
 • Kontakt po zabiegu (czy nadal jest dobry kontakt po zabiegu z lekarzem...tel,@,konsultacje):
  10
 • Czas poświecony pacjentowi(przed zabiegiem,w trakcie pobytu w klinice,po zabiegu):
  10
 • Godny polecenia (jak bardzo polecasz tego specjalistę):
  10

Użytkownik: MartaB

Miejsce: Klinika OPTIMUS

Adres: ul. Olszewskiego 167 (dzielnica BISKUPIN) Wrocław

Data zabiegu: 2009-09-26

Zabieg: Powiększenie piersi

Użyty materiał: implanty silikonowe pod mięsień eurosilicone

Opis:
Operacja piersi (implanty silikonowe pod mięsień) - miałam operację piersi kilka lat temu i uważam, że ładniejszych piersi w życiu nie widziałam... Każdy w rodzinie się nimi zachwycał. Jestem w 100% zadowolona z końcowego efektu operacji. Efekty uboczne były, ale minęły (brak czucia w rękach, brak czucia w okolicach brodawek). Do tej pory pozostał jedynie ból przy dotykaniu brodawek i widoczne blizny pod pachami. Podsumowanie: Nie mam zastrzeżeń co do kwalifikacji i fachowości Pana dr.Niemkiewicza Wiadomo, że nie każdy lekarz jest dobrym psychologiem i otoczy ciepłem pacjenta. Według mnie lepiej będzie jak zrobi dobrze zabieg, aby nie było potem reklamacji. Jak ktoś jest zapracowany i ma dużo pacjentów to nie będzie się nad każdym rozczulał i mu słodził. Dobrze by było mieć wszystkie cechy idealnego lekarza... ale kto je ma? Podobno każdy lekarz chirurg jest jak rzeźnik.... :) Moja rodzina jest zadowolona z pracy Pana dr. i pewnie jak trzeba będzie znowu coś sobie poprawić to oddamy się ponownie w jego ręce. Z czystym sumieniem polecam usługi Pana dr. Niemkiewicz i jego klinikę.


Odczucia po zabiegu: Efekty uboczne były, ale minęły (brak czucia w rękach, brak czucia w okolicach brodawek). Do tej pory pozostał jedynie ból przy dotykaniu brodawek i widoczne blizny pod pachami. Pobyt w klinice wspominam miło. Byłam sama przez dwa dni w pokoju z telewizorem. Łazienka znajduje się zaraz przy pokoju. Dostawałam posiłki do łóżka. Wszyscy pracownicy byli bardzo mili (Pan dr.Niemkiewicz, dr Kusz,Pan dr.Tadeusz Miachalik anestezjolog i Pani pielęgniarka). Taka rodzinna domowa atmosfera.

Satysfakcja z zabiegu: Miałam operację piersi kilka lat temu i uważam, że ładniejszych piersi w życiu nie widziałam... Każdy w rodzinie się nimi zachwycał. Pokazywałam piersi innemu chirurgowi i był zachwycony ich wyglądem.

Polecam / nie polecam: Jestem w 100% zadowolona z końcowego efektu operacji. Polecam!


Oceny:

 • Podejście do pacjenta (uprzejmość,życzliwość):
  8
 • Kompetencje (kwalifikacje,diagnostyka,porady):
  10
 • Doświadczenie zawodowe:
  10
 • Kontaktowość (umiejetność rozmowy z pacjentem,przekazywanie informacji):
  8
 • Przekazywanie informacji(ilość informacji o zabiegu itd. podana podczas konsultacji):
  10
 • Kontakt przed zabiegiem(kontakt przed zabiegiem tel,@,konsultacja):
  10
 • Kontakt po zabiegu (czy nadal jest dobry kontakt po zabiegu z lekarzem...tel,@,konsultacje):
  9
 • Czas poświecony pacjentowi(przed zabiegiem,w trakcie pobytu w klinice,po zabiegu):
  9
 • Godny polecenia (jak bardzo polecasz tego specjalistę):
  10

Użytkownik: elle

Miejsce: Klinika OPTIMUS

Adres: ul. Olszewskiego 167 (dzielnica BISKUPIN) Wrocław

Data zabiegu: 2008-02-10

Zabieg: Powiększenie piersi

Użyty materiał: Eurosilicone 350 i 375

Opis:
Pierwsza operacja powiększenia piersi odbyła się 2 lata temu. dr zastosował wkładki o dwóch różnych rozmiarach, uwzględniając małą asymetrię.Piersi po pierwszej operacji wyglądały bardzo apetycznie i idealnie pasowały do mojej sylwetki(piszę dlatego takie zdanie, ponieważ z perspektywy już tak długiego czasu i wykonania drugiej operacji, muszę pochylić się przed doktorem i przyznać jemu rację co do wyboru pierwszych wkładek), dlaczego to piszę ponieważ tak jak wspomniałam poddałam się drugiej operacji gdzie poprosiłam doktora o zwiększenie wkładek o 100cc i absolutnie nie mogę nic zarzucić co do wyglądu moich obecnych piersi, ale są to słowa osób które widziały mnie z mniejszym biustem czyli po pierwszej operacji i widzą mnie teraz. Twierdzą i ja z nimi chociaż się nie przyznaję, że wybór doktora był znacznie trafniejszy. Reasumując powiem tak mnie osobiście podoba się trochę większy biust dlatego z efektu obecnego jestem zachwycona, ponieważ są większe niż normalne, że tak to napiszę wszystkie czytające dziewczyny będą wiedziały o co mi chodzi, natomiast patrząc na mnie z wkładkami po 1 operacji, piersi wyglądały bardzo naturalnie i idealnie komponowały się do mojej sylwetki.


Odczucia po zabiegu: Kontakt z doktorem po operacji jest bardzo konkretny, na każde stawiane pytanie dostawałam konkretną wyczerpującą odpowiedz, czułam się jak na wykładzie, nie każdy lubi takie opowiadanie prawie od strony medycznej, ja jestem osobą, która chce wiedzieć wszystko więc takie odpowiedzi satysfakcjonowały mnie bardzo.

Satysfakcja z zabiegu: Musiałabym się znowu powtarzać opisując satysfakcję, napiszę tak biust wygląda bardzo naturalnie i nigdy nie cofnęła bym czasu żeby zrezygnować z operacji u doktora. Tak sobie wyobrażałam swój wymarzony biust.

Polecam / nie polecam: Polecam to słowo za mało oddaje moje zadowolenie. Nie wiem czy z jakimkolwiek lekarzem miałabym taki kontakt jak z dr Niemkiewiczem. Doktor może wydawać się dziwnym człowiekiem żyjący w swoim świecie to odczucie powierzchowne, uważam, że nie mogłam lepiej trafić. Każdej osobie która zapytała mnie o polecenie kliniki z pełną odpowiedzialnością polecam klinikę OPTIMUS.


Oceny:

 • Podejście do pacjenta (uprzejmość,życzliwość):
  10
 • Kompetencje (kwalifikacje,diagnostyka,porady):
  10
 • Doświadczenie zawodowe:
  10
 • Kontaktowość (umiejetność rozmowy z pacjentem,przekazywanie informacji):
  10
 • Przekazywanie informacji(ilość informacji o zabiegu itd. podana podczas konsultacji):
  10
 • Kontakt przed zabiegiem(kontakt przed zabiegiem tel,@,konsultacja):
  10
 • Kontakt po zabiegu (czy nadal jest dobry kontakt po zabiegu z lekarzem...tel,@,konsultacje):
  10
 • Czas poświecony pacjentowi(przed zabiegiem,w trakcie pobytu w klinice,po zabiegu):
  10
 • Godny polecenia (jak bardzo polecasz tego specjalistę):
  10

Użytkownik: Anna Jaskiewicz

Miejsce: Klinika OPTIMUS

Adres: ul. Olszewskiego 167 Wrocław

Data zabiegu: 2008-08-26

Zabieg: Powiększenie piersi

Użyty materiał: Pierwsza operacja 14.11.2007 Implanty Eurosilicone 450 HP Druga operacja 26.08.2008 Implanty Eurosilicone 550 VHP

Opis:
Jak po pierwszej operacji (14.11.2007)...odczekalam tez prawie 4 miesiace i moglam z czystym sercem wpisac opinie...druga,poniewaz jestem po drugim powiekszeniu....gdybym sluchala i nie bala sie efektu jaki mi Doktor Niemkiewicz obiecal...nie musialabym miec tej drugiej. Tutaj mozna zobaczyc fotki po pierwszej operacji viewtopic.php?f=23&t=358 26.08.2008 mialam drugie powiekszenie z 450cc HP powiekszyl mi Doktor na 550cc ale VHP czyli przede wszystkim profil implantu zostal zmieniony i oczywiscie delikatnie wielkosc.Sa przepiekne! Jestem wdzieczna za zrobienie mi TAKIEGO pieknego bisutu... Tutaj mozna zobaczyc fotki po drugiej mojej operacji viewtopic.php?f=23&t=359 W Klinice jak zawsze jest wspaniala atmosfera...nie czuje sie stresu zwiazanego z zabiegiem...caly zespol jest zgrany i czuje sie tam pacjent jakby byl w domku! Jeszcze raz chcialam ta droga podziekowac wszystkim pracujacym w Klinice Optimus we Wroclawiu za wszystko...Pani Joli za wspaniala opieke,zawsze usmiechnieta buzie....i wspaniale jedzenie....Dr.Markowi Kusz...za wsparcie...i oczywiscie pomoc w kazdej chwili....Doktorowi Tadeuszowi Michalikowi anestezjologowi...za wprowadzenie mnie w sen...i narkoze...po ktorej nawet wlos mi nie spadl z glowy...bo tego oczywiscie sie obawialam juz po pierwszej op,ale nic sie takiego nie stalo...to wlasnie dzieki doswiadczeniu dr Tadeusza! A Dr.Niemkiewiczowi za wspanialy efekt jego pracy...z moim niezbyt ciekawym biustem...


Odczucia po zabiegu: Po pierwszym zabiegu czulam sie znakomicie, narkoze przeszlam dosc lekko i nie mialam zadnych ubocznych efektow. Jedyne co bylo negatywne w odczuciu to pierwsze podniesienie sie do pozycji siedzacej, ale to trwalo pare sekund. Po drugiej operacji... po dwoch dniach wsiadlam w auto i pojechalam z kiliniki sama do domu. Nie ma odczuwania bolu takiego jak przy pierwszej, moze rowniez ze wzgledu na to, ze drugie ciecie juz nie bylo pod pacha tylko pod piersia! Co moge ze swojej strony powiedziec...to zdajcie sie na doswiadczenie Doktora...i zadawajcie duzo pytan...na wszystkie dostaniecie jak ja odpowiedz! Mowcie jaki efekt chcialbyscie miec...i napewno Doktor zrobi wszystko by Was uszczesliwic! Ale dziewczyny pamietajcie i bierzcie pod uwage z jaka wyjsiowka przychodzicie... Nie stresujcie sie niczym...wiem jak ja sie stresowalam pierwszy raz dzwoniac do Doktora i umawiajac na pierwsza konsultacje...Dr.Niemkiewicz jest bardzo kontaktowa osoba i przede wszystkim to sie czuje,ze kocha swoja prace...zreszta te osoby,ktore mialy z nim kontakt moga to potwierdzic.Wyjasnial mi po kilka razy...co w stersie zapomnialam...i oczywiscie kolejny raz musialam pytac w @ czy przez telefon. Co moge jeszcze dodac; Doktor zawsze odpowiada na @,odbiera telefon chyba ze jest w trakcie zabiegu...nie czulam sie nigdy zostawiona sobie...a naleze do osob bardzo dociekliwych...i zawsze mialam wszystko wytlumaczone. Za co jestem bardzo wdzieczna!

Satysfakcja z zabiegu: Czuje sie znowu 100% kobietka!

Polecam / nie polecam: Moge z czystym sercem polecic Klinike Optimus i Dr.Niemkiewicza. Powiekszylam rowniez w Klinice usta preparatem TKISS...efekt rewelacyjny...mysle o nosie,bo widzialam wiele pieknych noskow zrobionych przez Dr.Niemkiewicza...a moj kwalifikuje sie do op...ale do tej mysli musze jeszcze \\\"dorosnac\\\" i oczywiscie tysiace pytan zadac Doktorowi...ale wiem,ze nie pozostana bez echa! Jesli macie pytania piszcze na pm albo w temacie o Dr.Niemkiewiczu. Wiem,ze moja opinia moze byc wzieta prawie za reklame,ale ja pisze tylko ze swojego punktu widzenia i przede wszystkim z punktu widzenia pacjentki bardzo zadowolonej z efektu! Po pierwszej op bylam bardzo zadowolona...i nawet nie myslalam,ze moge miec jeszcze ladniejsze piersi...