Linea Corporis - Klinika Chirurgii Plastycznej Dodaj opinie

Średnia ocena:
Opinie: 1 Odwiedzin: 30862

Linea Corporis - Klinika Chirurgii Plastycznej

ul. Nowiniarska 1
00-235 Warszawa
Tel kom.: Zapytaj o nr,@,www

Odwiedzin: 30862

Jak do nas dojechać?

Nasza ekipa

dr n. Med. Sławomir Łoń

 

Absolwent AM w Warszawie (1990), członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Światowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej i Światowego towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Asystent w klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej PSK-1 AM ('91-'93). Od 1993 praca w Oddziale Chirurgii Plastycznej przy Klinice Chirurgii ogólnej i Chorób Klatki Piersiowej CSK-1 AM. W latach 1986 - 2001 asystent a następnie adiunkt w Katedrze Fizjologii Klinicznej AM. Praca doktorska obroniona pod kierownictwem prof. Dr hab. E. Szczepańskiej-Sadowskiej ('97). Specjalizacja z chirurgii plastycznej pod kierownictwem prof. Dr hab. Julii Kruk-Jeromin kierownika Kliniki Chirurgii Plastycznej AM w Łodzi. Nagradzany wyróżnieniami przez Ministra Zdrowia oraz przez Rektora AM w Warszawie za wybitne osiągnięcia w pracy naukowej. Współautor pierwszej w Polsce książki popularnonaukowej poświęconej chirurgii estetycznej - "SZTUKA CZY MEDYCYNA"

Znajomość języków: angielski, rosyjski.

 

dr n. med Jarosław Stańczyk

 

Specjalista chirurgii plastycznej. Urodzony w 1965 roku w Warszawie. Absolwent AM w Warszawie, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Studia w Warszawskiej Akademii Medycznej ukończył w 1990 roku. W latach 1991-2003 zatrudniony w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, początkowo na stanowisku asystenta a następnie adiunkta. Pierwszy stopień specjalizacji zdobył w Klinice Chirurgii Ogólnej II Wydziału Lekarskiego pod kierunkiem prof. dr hab. Wojciecha Noszczyka. Specjalizację z chirurgii plastycznej uzyskał pod kierownictwem twórcy tej specjalności w Polsce prof. dr hab. Michała Kraussa a następnie prof. dr hab. Józefa Jethona, zakończoną zdaniem egzaminu z wyróżnieniem. Dzięki wieloletniej pracy w Klinice Chirurgii Plastycznej - ośrodku szkolącym innych lekarzy w tej specjalności - uzyskał pełne umiejętności i doświadczenie do samodzielnego wykonywania operacji w tej dziedzinie. Swe umiejętności stale doskonali na licznych stażach i szkoleniach w kraju jak i za granicą.

Znajomość języków obcych: angielski, francuski.

 

 

lek.med. Marek Krzyczkowski

 

 

Specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Urodzony w 1956 roku w Warszawie. Absolwent warszawskiej Akademii Medycznej (1981). Od drugiego roku studiów nauka i praca w Anestezjologicznym Studenckim Kole Naukowym przy Klinice Anestezjologii Akademii Medycznej w Warszawie. Od ukończenia studiów praca w Wojewódzkim Zespolonym Szpitalu Bródnowskim na stanowisku asystenta a następnie od 1987 roku starszego asystenta. Specjalizacja pierwszego drugiego stopnia pod kierownictwem prof. dr hab. Andrzeja Zawadzkiego. Wieloletnie kierowanie pracą anestezjologów na bloku operacyjnym tego szpitala.

Od 1989 roku praca w szpitalach w Szwecji na stanowisku medical consultant w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. W 1997 roku założenie i prowadzenie do chwili obecnej Poradni Przeciwbólowej w Szpitalu Bródnowskim. Od roku 1998 kierowanie zespołem anestezjologicznym w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie.

Znajomość języków obcych obcych: angielski, szwedzki, rosyjski.

 

dr n. med. Paweł Głębowski

Specjalista z chirurgii szczękowo-twarzowej. Urodzony w 1973 roku w Warszawie. Absolwent AM w Warszawie (1997). W trakcie studiów, oprócz zgłębiania chirurgii szczękowo-twarzowej, poznawał tajniki medycyny sportowej pod okiem dr n. med. W. Glinkowskiego i zagadnienia fizjologii kości u Prof. dr hab. n. med. J. Rowińskiego. Od 1998 roku zatrudniony w II Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej AM w Warszawie na stanowisku asystenta. W 2006 obrona pracy doktorskiej pod opieką konsultanta krajowego z chirurgii szczękowo-twarzowej Prof. dr hab. n. med. J. Piekarczyka. W 2007 roku, po wieloletnim szkoleniu pod okiem jednego z najwybitniejszych twórców polskiej chirurgii szczękowo-twarzowej dr n. med. M. Sołtana, zdał egzamin specjalizacyjny. Od 2005 roku pełni funkcję Kierownika Przychodni Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii AM Instytutu Stomatologii w Warszawie.

 

Dr n.med. Marcin Wiśniewski

 

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. Lekarz medycyny, lekarz stomatolog. Adiunkt II-giej kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Akademii Medycznej w Warszawie. Odbył staże i kursy w specjalistycznych ośrodkach w kraju i zagranicą miedzy innymi kilkumiesięczny staż w Klinice Chirurgii Szczękowo-twarzowej Szpitala Świętego Jana w Brugii w Belgii specjalizującej się w leczeniu wad ortognatycznych.
 


Zainteresowania zawodowe: chirurgia ortognatyczna, chirurgiczne leczenie wad zgryzu, chirurgia morfologicznych wad kości twarzoczaszki.

 

Dr n. med. Grzegorz Górski

 

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej, absolwent Akademii Medycznej w Warszawie (1986). W latach 1987-2005 asystent, a następnie adiunkt Kliniki Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Akademii Medycznej w Warszawie kierowanej przez profesora Wojciecha Noszczyka. W latach 1993-96 oraz 2005-2006 szkolenie specjalizacyjne oraz praca na stanowisku konsultanta chirurgii naczyniowej w szpitalach uniwersyteckich w Wielkiej Brytanii. Autor i współautor ok. 50 publikacji i wystąpień naukowych z dziedziny chirurgii ogólnej i naczyniowej.

Języki obce: angielski, francuski, rosyjski

 

 

 

 


Opis

Linea Corporis powstała dzięki połączeniu praktyk trzech doświadczonych lekarzy, nowej filozofii działania i wytrwałemu dążeniu do realizacji wspólnego marzenia.

Postrzegamy piękno jako atut w dążeniu do pełni życia, jako formę wolności. Nasza praca jest dla nas ważna, ponieważ mamy ambicję być czymś więcej niż jeszcze jednym ośrodkiem chirurgii plastycznej. Chcemy być nicią łączącą medycynę i sztukę.

Stworzyliśmy wrażliwy i komunikatywny zespół z indywidualnym podejściem do problemów każdego pacjenta. Zespół pracujący w atmosferze wzajemnego zaufania, ciepła, optymizmu, zrozumienia innych i dyskrecji.

 

lista wykonywanych zabiegów

Powiększanie ust Aqamidem  

Przeszczep tkanki tłuszczowej 

Plastyka powiek górnych 

Plastyka powiek górnych i dolnych 

Lift szyjny 

Lifting pełny 

Odsysanie podbródka 

Korekcja odstających uszu

Plastyka nosa - czubek 

Korekcja przegrody nosa 

Plastyka nosa z osteomią 

Plastyka piersi ( podniesianie ) 

Powiększenie piersi protezami Mentor okrągłymi 

Powiększenie piersi protezami Mentor anatomicznymi 

Powiększenie piersi protezami Allergan okrągłymi 

Powiększenie piersi protezami Allergan anatomicznymi 

Powiększenie piersi z cięcia na otoczce 

Zmniejszenie piersi  

Korekcja wciągniętych brodawek 

Ginekomastia  

 Plastyka brzucha 

Liposuctiom ramion

Wycięcie nadmiaru skóry ramion 

Liposuction brzucha 

Liposuction bioder

Liposuction posladków 

Liposuction pleców 

Plastyka pośladków

Liposuction ud 

Plastyka ud 

Liposuction kolan 

Liposuction łydek 

Usunięcie zmian skórnych ( znamion, brodawki, tłuszczaki, małe blizny ) 

Choroba Dupuytrena 

Zespół cieśni nadgarstka 

Zmniejszenie warg sromowych w znieczuleniu miejscowym 

Zmniejszenie warg sromowych w znieczuleniu ogólnym  

 

 

 


Ogólna ocena kliniki:
-
Opieka (oceń jakość opieki od strony personelu)
8.00
Nocleg i posiłki(oceń od ilości optymalnych dni po jakość jedzenia)
8.00
Wyposażenie (tv,internet,pokój,lazienka itd)
4.00
Prywatność (dyskrecja)
4.00
Dostęp do... (tv,internet,komputer,telefon)
4.00
Dojazd do kliniki (określ stopień łatwości dostania sie do kliniki biorac pod uwage dojazd autem,tramwajem,autobusem...)
7.00
Kontakt z klinika (przed i po zabiegu oraz strona www, telefon)
10.00
Sprawność i profesjonalizm (ocen personel w klinice)
8.00
Godna polecenia (w jakim stopniu polecasz klinike)
1.00

Opinie

Musisz się zalogować aby móc dodawać opinię

Użytkownik: grazia

Specjalista: Sławomir Łoń

Adres specjalisty: ul. Nowiniarska 1 00-235 Warszawa

Data zabiegu: 2013-11-04

Zabieg: Powiększenie piersi

Użyty materiał:

Opis:
U doktora Łonia miałam dwie operacje powiększania piersi . Pierwszą w 2009 ( implant okrągły na wysokim profilu ) . Po ok 3latach okazało się ,że lewa pierś wygląda co najmniej "dziwnie " . Sutek opuścił się znacznie . Doktor stwierdził że to moja wina , bo miałam pewnie wahania wagi ( owszem +/- 5kg ) . i że spodziewał się tego , bo to nie był dobry wybór dla mnie . Czyli dlaczego mnie operował ??? hmmmm pewnie dla kasy . No nic - zdecydowała się na wymianę implantów na anatomiczne . Dostałam również "promocyjną " cenę , bo z mojego polecenia doktorowi przybyło kilkanaście pacjentek . W 2013 przeszłam operację . Jest sierpień 2015 i moja lewa pierś wygląda jakby nigdy nie była operowana . tzn sutek znowu jest 3cm nizej . Przed ponowną wizytą w linea - poszłam do jednego z popularniejszych chirurgów - określił moje piersi mianem katastrofy i uznał za spartaczone . Dodatkowo wymierzył , i okazało się że prawy implant jest umieszczony 2cm wyżej - to sama tego nie zrobiłam . Uzbrojona w opinię profesjonalisty udałam się do doktora Łonia - zostałam potraktowana ,jak intruz !!! totalnie mnie zignorował . Stwierdził ,że piersi są idealne - no błagam asymetrię nawet ślepy zobaczy . Na odczepnego zaproponował mi plastykę - co wiąże się z ogromnymi bliznami . Uważam ,że lekarz powinien dobierać implanty uważniej , a nie "wymyśliłaś sobie takie to masz " . Teraz muszę zdecydować się na ponowna operację - co wiąże się z kosztami i nie jest obojętne dla zdrowia .


Odczucia po zabiegu:

Satysfakcja z zabiegu: koszmar

Polecam / nie polecam: nie polecam


Oceny:

 • Opieka (oceń jakość opieki od strony personelu):
  8
 • Nocleg i posiłki(oceń od ilości optymalnych dni po jakość jedzenia):
  8
 • Wyposażenie (tv,internet,pokój,lazienka itd):
  4
 • Prywatność (dyskrecja):
  4
 • Dostęp do... (tv,internet,komputer,telefon):
  4
 • Dojazd do kliniki (określ stopień łatwości dostania sie do kliniki biorac pod uwage dojazd autem,tramwajem,autobusem...):
  7
 • Kontakt z klinika (przed i po zabiegu oraz strona www, telefon):
  10
 • Sprawność i profesjonalizm (ocen personel w klinice):
  8
 • Godna polecenia (w jakim stopniu polecasz klinike):
  1