Lista kategorii

Restylane- naturalny wypełniacz

Odwiedzin: 27427 2010-02-11 07:56
Restylane- naturalny wypełniacz

Share Button

Restylane - to najbardziej naturalny preparat wchłaniany na bazie kwasu hialuronowego. Proces wchłaniania wody trwa długo, ponieważ żel uwalnia kwas hialuronowy stopniowo. Efekt to młody, jędrny wygląd skóry, utrzymuje się od kilku do kilkunastu miesięcy.

 

Restylane Touch- Przeznaczony do wygładzania niewielkich, delikatnych zmarszczek: zmarszczki wokół oczu (kurze łapki), zmarszczki pionowe na górnej wardze (zmarszczki palacza), zmarszczki mimiczne (śmiechowe).

Restylane Perlone- stosowany do wygładzania głębszych bruzd, zmarszczek szczególnie wargowo-nosowych, do modelowania rysów twarzy, również do podnoszenia kącików ust. Stosowany głównie: korekcja fałd wargowo-nosowych, poprawa kącików ust, wypełnianie ust, modelowanie konturów twarzy (policzki, podbródek). Podaje się do głębszych warstw skóry właściwej.

Restylane Lipp- stworzony specjalnie do uwydatniania i upiększania ust. Ma długi okres utrzymywania efektu do 18 miesięcy. Dzięki nie mu usta staja się pełniejsze, dobrze napięte. Preparat znakomicie układa się w ustach.

Restylane SUBQ- stosowany do wolumetrycznego odmładzania twarzy. Podawany jest w okolice kości policzkowych.

Restylane Vital- stosowany do rewitalizacji i ujędrniania skóry. Nawilżą od wewnątrz i odmładza. Stosuję się go na twarz, dłonie, szyje, dekolt. Polecany jest na zabieg: nawilżający do skóry suchej, zwiększający napięcie skóry tłustej, odmładzający dla skóry, zabieg rewitalizujący.

Zalety ogólne Restylane: Znakomicie układa się w tkance, nie wywołuje uczuleń, wchłaniany przez organizm bez żadnego śladu.
Przeciwwskazania: ciąża, okres laktacji, nadwrażliwość na składniki preparatu.
Restylane zawiera wyłącznie naturalne składniki, które z czasem ulegają biodegradacji.

 

  • Redaktor Barbara Szuszkiewicz
  • Barbara Szuszkiewicz
Share Button